Ota yhteyttä

Sorteran iloinen remmi aina valmiina jeesaamaan. Tehdään yhdessä se mahdolliseksi.

Sortera Oy
Jäähdytintie 27
00770 Helsinki

OTA YHTEYTTÄ
tilaukset@sortera.fi

TILAUKSET
050 2005

Sortera Oy

Jäähdytintie 27
00770 Helsinki

OTA YHTEYTTÄ
tilaukset@sortera.fi

TILAUKSET
050 2005

Laskutus

Tiedustelut: puh. 040 483 9404 tai toimisto@sortera.fi

Paperilaskut:
Sortera Oy
02342952
PL 100
80020 KOLLEKTOR SCAN

Verkkolaskut:
OVT-tunnus 003702342952, operaattoritunnus 003721291126, operaattori Maventa. Sähköpostilaskut voitte toimittaa osoitteeseen: invoice-02342952@kollektor.fi. Sähköpostitse vastaanotamme vain PDF-laskuja. Laskut lähetetään sähköpostin liitetiedostona. Yksi lasku per tiedosto, joka sisältää yhden laskun kaikki sivut liitteineen. Yhdessä sähköpostiviestissä voi olla monta laskuliitettä.

AHTAIDEN PAIKKOJEN MESTARIT

MIKAEL

Liiketoimintajohtaja
Mikael Gottleben
050 283 2
mikael.gottleben@sortera.fi

HANNU

Toimitusjohtaja
Hannu Poutiainen
040 5336314
hannu.poutiainen@sortera.fi

SATU-MARIA

EHSQ & hallinto/markkinointi
Satu-Maria Jauhiainen
040 5240909
satu-maria.jauhiainen@sortera.fi

TUOMAS

Asemat ja ajojärjestely
Tuomas Salmela
0400 420423
tuomas.salmela@sortera.fi

Vaihtolavacom Rambo

ANTTI

Controller
Antti Väisänen
0400 287070
antti.vaisanen@sortera.fi

IIKKA

Asemat ja ajojärjestely
Iikka Gottleben
0400 590423
iikka.gottleben@sortera.fi

RONI

Myyntipäällikkö
Roni Nousiainen
0400 274141
roni.nousiainen@sortera.fi